Idea Bank S.A.

„Po dokonaniu dokładnej analizy rozwiązań wyszukiwawczych dostępnych obecnie na rynku zdecydowaliśmy się wybrać usługę Netsprint Search, gdyż oferowany autorski silnik wyszukiwania zapewnia precyzyjnie, szybkie i skutecznie przeszukiwanie naszych produktów oraz artykułów. W ramach usługi otrzymaliśmy również najważniejsze z punktu widzenia użytkownika funkcjonalności wspierające proces dotarcia do poszukiwanych informacji.

Firmę Netsprint cechuje wysoka jakość obsługi, która towarzyszyła nam na każdym etapie realizacji projektu oraz bogate doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań wyszukiwawczych dla różnego rodzaju branż, w związku z tym w pełni rekomendujemy wyszukiwarkę tej firmy. ”

Arkadiusz Zaremba, Doradca Zarządu, Idea Bank S.A.

Berlingske Media

„Zdecydowaliśmy się wybrać NetSprint na dostawcę naszego rozwiązania klasy Enterprise Search ze względu na autorską technologię oraz duże doświadczenie tej firmy we współpracy z wiodącymi europejskimi wydawcami. Ważnym czynnikiem w trakcie podejmowania decyzji była również atrakcyjna relacja jakości rozwiązania do jego ceny.”

Torben Lundberg, CIO Berlingske Media

Edda Media

„Wybraliśmy NetSprint jako dostawcę korporacyjnej platformy wyszukiwawczej kierując się ich doświadczeniem we wdrażaniu tego typu systemów. Na naszej decyzji zaważyła również efektywność oferowanej przez NetSprint platformy wyszukiwawczej.”

Jan Moberg, CEO Edda Media

Hypermedia

„Z badań wynika, że efektywnie działająca wyszukiwarka i odpowiednio zaprojektowana witryna może znacząco zwiększyć zadowolenie użytkownika z korzystania ze strony, a także zwiększyć liczbę wizyt oraz czas ich trwania. Dlatego postanowiliśmy połączyć siły z NetSprint i włączyć do oferty kompleksowe rozwiązania usprawniające dostęp do informacji oparte na wyszukiwaniu. Jest to kolejny krok we wzbogacaniu naszej oferty rozwiązań wyszukiwawczych dla klientów korporacyjnych.”

Tomasz Toczewski, B2B Solutions Manager Hypermedia

PTK Centertel

„Decyzja o wyborze nowego systemu wyszukującego i indeksującego Informacje była poprzedzona analizą dostępnych rozwiązań na rynku. Pod rozwagę wzięte zostały systemy wielu dostawców zarówno polskich jak i zagranicznych, a także rozwiązania OpenSource oraz jako alternatywa stworzenie systemu przez nas. Ze względu na ograniczony czas i ewentualne koszty prowadzenia prac developerskich wygrała opcja zakupu gotowego rozwiązania. Równie ważnymi kryteriami było wspieranie przez wybrany produkt fleksji języka polskiego oraz możliwości dostosowania rozwiązania do specyficznych wymagań PTK Centertel. Produktem, który realizuje postawione przez nas wymagania jest Netsprint Intranet.”

Tomasz Żelski, Kierownik Sekcji Technologii Internetowych PTK Centertel