Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy działem firmy Netsprint, który zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów IT dla firm i instytucji państwowych funkcjonujących online. Powstaliśmy w 2004 roku wraz z projektem realizowanym na zlecenie PTK Centertel (wyszukiwarka zasobów wewnętrznych). W naszej ofercie posiadamy rozwiązania wyszukiwawcze klasy Internet Access Platform Netsprint Search, które są w znacznym stopniu przystosowane do indywidualnych potrzeb konkretnego Klienta. Ciągle rozwijamy nasze rozwiązania, dodając do nich nowe funkcjonalności, ale także tworząc zupełnie nowe moduły. Jesteśmy także otwarci na wszelkiego rodzaju nowe przedsięwzięcia realizowane na zlecenie Klienta. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań mających na celu serwowanie użytkownikowi serwisów online dokładnie tych treści, którymi jest zainteresowany. Może to być szukanie aktywne (poprzez wyszukiwarkę) lub pasywne (proponowanie użytkownikowi treści powiązanych kontekstowo do właśnie oglądanej lub pasujących do jego zainteresowań). Lista naszych klientów stale się powiększa. Do naszego portfolio należą firmy zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Tworzymy systemy dostosowane do potrzeb różnorodnych sektorów rynku internetowego (w tym głównie dla wydawców prasy online oraz sklepów internetowych).

Wykorzystaj atuty wyszukiwarki Netsprint Search na swojej stronie

Uruchom
Zostaw nam swój e-mail, aby poznać szczegóły oferty
Dziękujemy. Nasz konsultant wkrótce się z Tobą skontaktuje i przedstawi ofertę systemu wyszukiwawczego Netsprint Search.

Dlaczego nasze rozwiązania są warte uwagi?

  1. Rozwiązania wyszukiwawcze Netsprint Search opierają się na naszym autorskim silniku wyszukiwania, który jest stale ulepszany i rozwijany. Daje nam to znaczną elastyczność przy wdrażaniu i rozwijaniu systemów wyszukiwawczych dla naszych Klientów.
  2. Wywodzimy się z wyszukiwarki internetu Netsprint.pl, więc od początku istnienia zbieramy i przetwarzamy ogromne ilości danych.
  3. Tworzymy rozwiązania silnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Mamy w ofercie gotowe systemy, które mogą być bardzo szybko instalowane u klienta, jednak do ich konfiguracji podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy ją do potrzeb oraz specyfiki danego Klienta.
  4. Oprócz technologii oferujemy także wiedzę ekspercką, co oznacza, że zawsze doradzamy naszym Klientom.
  5. Stale się rozwijamy. Nasz zespół składa się z ekspertów, mających głowę pełną pomysłów. Dzięki temu lista nowości, które chcemy włączyć do naszych systemów nigdy się nie wyczerpuje, a oferowane rozwiązania trafiają w potrzeby rynku.
  6. Jesteśmy elastyczni. Jeśli okażę się, że nasze obecne produkty nie spełniają potrzeb Klienta – jesteśmy otwarci na stworzenie zupełnie nowego dedykowanego produktu.
  7. Jesteśmy blisko. Jeżeli masz potrzebę spotkania się i omówienia nurtujących Cię pytań – znajdziesz nas w centrum Warszawy.